www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Tutumi Kočičí škrabadlo Fally 52 cm šedé

Kvalitní produkt Tutumi Kočičí škrabadlo Fally 52 cm šedé originál od značky Tutumi snadno získáte právě dnes za báječnou cenu! Cena již od 725 Kč.
EAN: 5902557390977
Tutumi Kočičí škrabadlo Fally 52 cm šedé
Ověřit dostupnost
Značka: Tutumi
725

Rozmazlete svou kočku nejlepším! Dopřejte jí škrabadlo Fally v šedé barvě. Toto škrabadlo je místem, kde si vaše kočka může nejen vesele pohrát, ale také si udržet drápky v top formě. Díky škrabacím sloupkům a houpací síti bude mít vaše kočka vše, co potřebuje pro aktivní den plný zábavy. Kvalitní materiál odolá ostrým drápkům a poskytne vašemu mazlíčkovi dlouhotrvající potěšení. Škrabadlo s pelíškem nabízí komfortní odpočinek i hravou zábavu v jednom.

S tímto škrabadlem dostane vaše kočka víc, než si přeje. Hračka na gumičce, houpací síť, pelíšek a škrabací plochy vytvoří rozmanitý herní svět, který udrží kočičí radost po celý den. Moderní design spojuje praktičnost se stylem. Kočičí škrabadlo bude krásným doplňkem každé místnosti. Užijte si harmonii mezi funkčností pro kočku a vkusným vzhledem pro vás. S rychlou montáží a stabilní konstrukcí nemusíte mít obavy. Vaše kočka si může hrát, skákat a odpočívat s naprostým klidem. A když budete chtít změnu, přesuňte škrabadlo snadno kamkoliv chcete.

Specifikace produktu:

Moderní vzhled
Multifunkční
Snadná montáž s uživatelsky přívětivým návodem
Police a pelíšek potažený měkkým plyšem

Sada obsahuje:

Míček na gumičce
Pelíšek
Škrabadla z přírodní jutové šňůry