Trade Concept Ručník Rio krémová, 50 x 100 cm

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se se zajímavým dekorem, který je savý a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální... více informací »
Trade Concept Ručník Rio krémová
Značka: 4Home
119 Kč
DO OBCHODU
Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se se zajímavým dekorem, který je savý a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální...

Hebký, nadýchaný a vysoce funkční froté ručník se se zajímavým dekorem, který je savý a přitom rychle schne, se postará o vaše maximální pohodlí ve vaší koupelně. Ručník skvěle absorbuje vlhkost. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku.  Ručník dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání. Nový výrobek Trade Concept Ručník Rio krémová, získáte mimo jiné tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice ručníky! Podívejte se na další kousky z této oblíbené sekce za nejnižší cenu! Věhlasná značka 4Home vás obohatí o špičkové produkty.

Hodně oblíbený produkt Trade Concept Ručník Rio krémová, 50 x 100 cm od odblíbeného výrobce 4Home můžete koupit aktuálně za příznivou cenu. Aktuálně stojí u nás 119 Kč.