Toro 270492 Bezdotykový na tříděný odpad 45 l

Nerezový odpadkový koš na tříděný odpad TORO se senzorem a třemi vyjímatelnými nádobami. Každá nádoba má objem 15 l. Tento inteligentní koš je... více informací »
Toro 270492 Bezdotykový na tříděný odpad 45 l
Značka: TORO
2 799 Kč
DO OBCHODU
Nerezový odpadkový koš na tříděný odpad TORO se senzorem a třemi vyjímatelnými nádobami. Každá nádoba má objem 15 l. Tento inteligentní koš je...

Nerezový odpadkový koš na tříděný odpad TORO se senzorem a třemi vyjímatelnými nádobami. Každá nádoba má objem 15 l. Tento inteligentní koš je navržen tak, aby usnadňoval práci při vyhazování odpadků. Patentovaný mechanismus s infračerveným senzorem pro bezdotykové otevírání víka koše. Přiložíte nohu k pedálu a víko se automaticky otevře, sám se zavře o 5 sekund později. Do každé nádoby lze vkládat sáčky zvlášť, díky tomu je tento koš velkým pomocníkem pro třídění domovního odpadu. Vnější plášť je z broušeného nerezu, který je velice odolný proti otisku prstů a víko je z tvrzeného černého plastu. Baterie nejsou součástí, typ napájení: 3x baterie LR20 (D). Rozměry koše 50 x 57 x 32 cm, jednotlivé nádoby 46 x 23,5 x 16,8 cm. Diskontní produkt Toro 270492 Bezdotykový na tříděný odpad 45 máte možnost nakoupit lehce tu zařazený v kategorii odpadkové koše. Připravili jsme oblíbené zboží z této rubriky ve slevě. Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete další vybrané produkty značky TORO. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasný dodavatel TORO pro vás vyrábí vysoce kvalitní výrobky.

Akční a ve slevě produkt Toro 270492 Bezdotykový na tříděný odpad 45 l od dodavatele kvalitních produktů TORO lze koupit v naší aktuální nabídce za výhodnou cenu! Akční cena již od 2 799 Kč.