www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

TooLight Stropní svítidlo Abstraction černé

Kvalitní a velmi žádaný produkt TooLight Stropní svítidlo Abstraction černé od top výrobce TooLight lze nakoupit momentálně na webu téměř zdarma. Aktuálně za super cenu 979 Kč.
EAN: 5902557378449
TooLight Stropní svítidlo Abstraction černé
Ověřit dostupnost
Značka: TooLight
979

Okouzlila vás moderna a lehká disharmonie, co je s ní spjatá? Spáchejte malou rebélii za pomocí stropního svítidla Abstraction! Porušuje totiž všechny konvence. Světelné zdroje se nachází na koncích třech tyčí, které jsou orientovány do různých směrů. Působí jako výjev ze surrealistického snu. Z tohoto důvodu se hodí do domovů, kde majitelé popustili uzdu své fantazii a kombinují extravaganci i minimalistickou modernu zároveň. Skvěle polichotí obývacímu pokoji v nádechu industriálního stylu, minimalistické ložnici nebo futuristickému obývacímu pokoji. Zároveň ozvláštní vaši pracovnu a zaujme pozornost každého, kdo vejde do místnosti.

K výrobě stropního svítidla Abstraction byly použity odolné materiály pyšnící se dlouhou životností. Potěší i toho nejnáročnějšího spotřebitele díky perfektnímu rozptylu světla. Atypické stropní svítidlo se hodí pro výjimečnou domácnost!

Specifikace produktu:

Vyhotovení z odolných materiálů
Nadčasový design
Do jakékoliv místnosti
Velký rozptyl světla
Žárovky nejsou součástí balení