Tescoma Úklidové vědro ProfiMATE 12 l

Úklidové vědro s komfortním sklápěcím držadlem, opěrkou pro odkládání mopu, odměrkou na čisticí prostředky a stupnicí pro vodu.... více informací »
Tescoma Úklidové vědro ProfiMATE 12 l
Značka: Tescoma
499 Kč
DO OBCHODU
Úklidové vědro s komfortním sklápěcím držadlem, opěrkou pro odkládání mopu, odměrkou na čisticí prostředky a stupnicí pro vodu....

Úklidové vědro s komfortním sklápěcím držadlem, opěrkou pro odkládání mopu, odměrkou na čisticí prostředky a stupnicí pro vodu. Vynikající pro použití se ždímacím mopem ProfiMATE. Vyrobeno z odolného plastu. 3 roky záruka. Super výrobek Tescoma Úklidové vědro ProfiMATE 12 lze získat také tady u nás ve známé sekci mopy a úklidové soupravy! Nyní najdete oblíbené produkty z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu. To není všechno, u nás vám nabízíme více! Mrkněte na více skvělých kousků od značky Tescoma. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento diskontní produkt Tescoma Úklidové vědro ProfiMATE 12 l od společnosti s předním postavením na trhu Tescoma dostanete online za akční cenu. Právě nyní za skvělou cenu 499 Kč.