Tescoma Plech na pečení DELÍCIA 36×25 cm

Formy a plechy na pečení DELÍCIA jsou vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Jsou opatřeny vysoce odolným antiadhézním povlakem,... více informací »
Tescoma Plech na pečení DELÍCIA 36x25 cm
Značka: Tescoma
159 Kč
DO OBCHODU
Formy a plechy na pečení DELÍCIA jsou vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Jsou opatřeny vysoce odolným antiadhézním povlakem,...

Formy a plechy na pečení DELÍCIA jsou vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Jsou opatřeny vysoce odolným antiadhézním povlakem, který zabraňuje připalování, vhodné do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby, vhodné do myčky. 3 roky záruka. Akční produkt jde nakoupit lehce tady na webu v populární kategorii pečící formy. Prozkoumejte unikátní výrobky z této oblíbené kategorie za parádní cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další skvělé produkty od výrobce Tescoma. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený výrobek Tescoma Plech na pečení DELÍCIA 36x25 cm od skvělé značky Tescoma jednoduše seženete v naší online nabídce za mimořádně nízkou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 159 Kč.