Tescoma Plech na pečení DELÍCIA, 24 x 24 cm

Formy a plechy na pečení DELÍCIA jsou vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Jsou opatřeny vysoce odolným antiadhézním povlakem,... více informací »
Tescoma Plech na pečení DELÍCIA
Značka: Tescoma
229 Kč
DO OBCHODU
Formy a plechy na pečení DELÍCIA jsou vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Jsou opatřeny vysoce odolným antiadhézním povlakem,...

Formy a plechy na pečení DELÍCIA jsou vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Jsou opatřeny vysoce odolným antiadhézním povlakem, který zabraňuje připalování, vhodné do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby, vhodné do myčky. 3 roky záruka. Maximální teplota 230 °C.
Ve slevě tento produkt Tescoma Plech na pečení DELÍCIA, 24 lze získat bez obtíží tady a teď na našem webu zařazený v kategorii pečící formy. Pořiďte si unikátní produkty z této populární sekce ve slevě! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte také na více kvalitních produktů od značky Tescoma. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Tescoma má k dispozici špičkový sortiment Nové kousky každý den.

Kvalitní a žádaný kousek Tescoma Plech na pečení DELÍCIA, 24 x 24 cm od výrobce s mnohaletou tradicí Tescoma máte možnost sehnat právě nyní na našich stránkách se slevou. Aktuálně za 229 Kč.