Tescoma Dózy na potraviny 4FOOD, 3 ks

Vynikající pro uložení nespotřebované cibule, česneku, rajčat, citronů, aromatických sýrů apod. Dózy jsou stohovatelné a po použití lze... více informací »
Tescoma Dózy na potraviny 4FOOD
Značka: Tescoma
269 Kč
DO OBCHODU
Vynikající pro uložení nespotřebované cibule, česneku, rajčat, citronů, aromatických sýrů apod. Dózy jsou stohovatelné a po použití lze...

Vynikající pro uložení nespotřebované cibule, česneku, rajčat, citronů, aromatických sýrů apod. Dózy jsou stohovatelné a po použití lze všechny 3 dózy vložit vzájemně do sebe. Vyrobeno z odolného plastu, vhodné do ledničky, mrazničky a myčky. 3 roky záruka. Nový výrobek Tescoma Dózy na potraviny můžete pořídit právě zde tady na našem webu v kategorii mísy a misky! Získejte nové výrobky z této populární sekce za nejnižší cenu. To ale není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás další skvělé produkty od dodavatele Tescoma. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento designový kousek Tescoma Dózy na potraviny 4FOOD, 3 ks od dodavatele zboží Tescoma pohodlně pořídíte ještě dnes za výprodejovou cenu! Zrovna teď v akci za 269 Kč.