Tescoma Della Casa Souprava pro přípravu čerstvého sýru

S pomocí soupravy Della Casda připravíte domácí krémový sýr a dětské smetanové dezerty s ovocem, čokoládou apod. ze surovin a ingrediencí,... více informací »
Tescoma Della Casa Souprava pro přípravu čerstvého sýru
Značka: Tescoma
529 Kč
DO OBCHODU
S pomocí soupravy Della Casda připravíte domácí krémový sýr a dětské smetanové dezerty s ovocem, čokoládou apod. ze surovin a ingrediencí,...

S pomocí soupravy Della Casda připravíte domácí krémový sýr a dětské smetanové dezerty s ovocem, čokoládou apod. ze surovin a ingrediencí, jejichpůvod a kvalitu znáte a máte 100% pod kontrolou, bez použití „éček“ a konzervantů. Díky tomu jsou doma připravované sýry a dezerty vždy zdravé a čerstvé.Soupravu tvoří mísa s víkem, cedník odpovídající velikosti a 5 ks netkaného plátna pro opakované použití. Při běžném použití a šetrné údržbě lze každé z pěti dodávaných pláten použít až 5krát.Náhradní plátno pro přípravu krémového sýru Della Casa, 5 ks (č. 105581) lze zakoupiti samostatně.
Tento skvělý produkt pořídíte ještě tady u nás v populární sekci příprava domácích potravin! Prozkoumejte parádní produkty z této známé kategorie za báječnou cenu!

Levný produkt Tescoma Della Casa Souprava pro přípravu čerstvého sýru s osvědčenou značkou Tescoma je k dostání zde teď právě až neuvěřitelně levně! Nabídka již od 529 Kč.