Tescoma 3dílná sada dóz FRESHBOX 0,4/0,7/1,2 l, čtvercová

Vynikající pro skladování a přenášení potravin. Opatřeno vzduchotěsným i vodotěsným uzávěrem - potraviny vydrží déle čerstvé a svěží,... více informací »
Tescoma 3dílná sada dóz FRESHBOX 0
Značka: Tescoma
269 Kč
DO OBCHODU
Vynikající pro skladování a přenášení potravin. Opatřeno vzduchotěsným i vodotěsným uzávěrem - potraviny vydrží déle čerstvé a svěží,...

Vynikající pro skladování a přenášení potravin. Opatřeno vzduchotěsným i vodotěsným uzávěrem – potraviny vydrží déle čerstvé a svěží, uchovávají své aroma, při přenášení nevytékají. Vyrobeno z odolného plastu, opatřeno kvalitním silikonovým těsněním. Odolné od -18 do +110° C, vhodné do ledničky, mrazničky a mikrovlnné trouby, vhodné do myčky. 5 roků záruka. Vynikající kousek je k dostání snadno u nás zařazený v sekci mísy a misky! Připravili jsme pro vás podobné kousky z této známé kategorie snadno online! Věhlasný dodavatel Tescoma svým zákazníkům nabízí prvotřídní produkty Udělejte radost sami sobě! To není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od výrobce Tescoma. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající kousek Tescoma 3dílná sada dóz FRESHBOX 0,4/0,7/1,2 l, čtvercová od dodavatele se skvělou pověstí Tescoma jednoduše najdete právě nyní na našich stránkách skutečně levně. Výhodně za 269 Kč.