www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Szynaka Komoda Selene 3 119 cm bílá mat/lesk

Výjimečný kousek Szynaka Komoda Selene 3 119 cm bílá mat/lesk od kvalitního výrobce Szynaka je k získání právě teď u nás za výhodnou cenu. Aktuálně za super cenu 4 419 Kč.
Szynaka Komoda Selene 3 119 cm bílá mat/lesk
Ověřit dostupnost
Značka: Szynaka
4 419

Představte si komodu, která v sobě spojuje elegantní design, praktičnost a dostatek úložného prostoru. Tato unikátní komoda má bílý matný korpus a čela zásuvek v bílém lesklém provedení a nazývá se Selene 3. Je skvělým doplňkem do každého moderního interiéru.

Svými šesti prostornými zásuvkami poskytuje dostatek místa pro uskladnění různých věcí. Tyto zásuvky jsou vybaveny vysouvacím systémem, což usnadňuje přístup ke všemu, co do komody uložíte. Bezproblémově tak vysunete zásuvky a využijete jejich prostor na maximum. Na vrchní desku komody můžete umístit keramiku, fotografie, sezonní dekorace, nebo květiny ve vaší oblíbené váze.

Komoda je vyrobena z kvalitních materiálů, jako je dřevotřísková deska, MDF a plast, což zajišťuje její pevnost a dlouhou životnost. Komoda je navržena s ohledem na moderní minimalistický styl, který se hodí do různě zařízených interiérů.

Specifikace produktu:

Kvalitní zpracování
Bílé univerzální provedení
Moderní minimalistický design
Prostorné zásuvky