Svíčka sklo vonná DOMOV

Užijte si romantické chvilky u praskajícího krbu, i když žádný nemáte! A jak na to? Zapalte si jedinečnou svíčku s dřevěným knotem, který... více informací »
Svíčka sklo vonná DOMOV
Značka: 4Home
129 Kč
DO OBCHODU
Užijte si romantické chvilky u praskajícího krbu, i když žádný nemáte! A jak na to? Zapalte si jedinečnou svíčku s dřevěným knotem, který...

Užijte si romantické chvilky u praskajícího krbu, i když žádný nemáte! A jak na to? Zapalte si jedinečnou svíčku s dřevěným knotem, který při hoření krásně praská právě jako dříví v krbu.Vonná svíčka s vůní vanilky vykouzlí po zapálení pocit útulné atmosféry, relaxace a pohodového domova. Provoní příjemně celou místnost, je vkusně laděna do tlumené barvy. Je milým dárkem pro všechny vaše blízké, kamarády i kolegy. 
Tento žádaný produkt Svíčka sklo vonná DOMOV máte možnost najít právě zde tady na našem webu umístěný v kategorii dekorativní svíčky. Nyní můžete najít kvalitní produkty z této známé rubriky za příznivou cenu! Oblíbený výrobce 4Home pro své zákazníky nabízí skvělý sortiment.

Ve slevě kousek Svíčka sklo vonná DOMOV od kvalitního výrobce 4Home dostanete v naší online nabídce opravdu levně! Teď v akci 129 Kč.