Stylový, skládací organizér do kufru,32x29cm vyztužené stěny černo-oranžový 32x29cm

Praktický organizér do kufru má vyztužené stěny a pohyblivé dno, které umožňuje složení organizéru.Pro zajištění organizéru po složení... více informací »
Stylový
Značka: 4Home
299 Kč
DO OBCHODU
Praktický organizér do kufru má vyztužené stěny a pohyblivé dno, které umožňuje složení organizéru.Pro zajištění organizéru po složení...

Praktický organizér do kufru má vyztužené stěny a pohyblivé dno, které umožňuje složení organizéru.Pro zajištění organizéru po složení slouží našitá guma na čelní straně. Zároveň je organizér vyztužený, lze do něj tak umístit i těžší předměty. Díky pohodlným ergonomicky obšitým madlům se s organizérem snadno manipuluje. Organizér je obšitý oranžovým lemem. Rozměry ve složeném stavu jsou 32 x 29 x 2 cm.
Často hledaný výrobek lze koupit bezprostředně tady a teď na našem webu v kategorii autokoberce na míru! Podívejte se na ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za příznivou cenu.

Tento nejprodávanější výrobek Stylový, skládací organizér do kufru,32x29cm vyztužené stěny černo-oranžový 32x29cm od kvalitního výrobce 4Home snadno naleznete právě zde za výhodnou cenu! Levně za 299 Kč.