Stojan na vánoční stromeček Planet 1 zelená

Mohutný plastový stojan na velký stromek s kmenem do průměru 9 cm. Na spodku otvoru pro kmen jsou vyvýšené drážky kam je možné před osazením... více informací »
Stojan na vánoční stromeček Planet 1 zelená
Značka: 4Home
429 Kč
DO OBCHODU
Mohutný plastový stojan na velký stromek s kmenem do průměru 9 cm. Na spodku otvoru pro kmen jsou vyvýšené drážky kam je možné před osazením...

Mohutný plastový stojan na velký stromek s kmenem do průměru 9 cm. Na spodku otvoru pro kmen jsou vyvýšené drážky kam je možné před osazením stromečku nalít vodu.
Výjimečný produkt můžete sehnat mimo jiné na našem webu umístěný v kategorii vánoční dekorace! Nyní získáte unikátní produkty ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu! To není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce však také další prověřené kousky od značky 4Home. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce 4Home svým zákazníkům nabízí top zboží. A to je teprve začátek.

Nejprodávanější výrobek Stojan na vánoční stromeček Planet 1 zelená od dodavatele zboží 4Home snadno můžete pořídit již dnes za parádní cenu. Momentálně v akci za 429 Kč.