www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Sprchový set s termostatem Rea Vincent zlatý – termostatická baterie, dešťová a ruční sprcha

Tento kvalitní a levný kousek Sprchový set s termostatem Rea Vincent zlatý - termostatická baterie, dešťová a ruční sprcha od populárního výrobce REA snadno najdete zrovna dneska za super cenu! Za bezkonkureční cenu 6 230 Kč.
EAN: 5902557377916
Sprchový set s termostatem Rea Vincent zlatý - termostatická baterie
Ověřit dostupnost
Značka: REA
6 230

Sprchový set Vincent se skládá z termostatické baterie, dešťové a ruční sprchy v nadčasovém zlatém provedení. Při výrobě termostatu byly použity špičkové technologie, aby se zaručila maximální bezpečnost a pohodlní při každodenním užívání. Jedinečný vzhled a vysoká kvalita použitých materiálů zaručí odolnost a vysokou spolehlivost po mnoho let.

Termostatická baterie je vyrobena z vysoce kvalitní mosazi s moderní úpravou ve zlaté barvě. Lakování baterie bylo provedeno ve třech vrstvách, díky čemuž bude odolná vůči korozi i ztrátě barvy. Díky otočnému systému baterie si můžete vybrat typ sprchování podle vašich aktuálních potřeb. S termostatem budete mít pod kontrolou optimální teplotu vody, což poslouží obzvlášť pro nastávající rodiče, kteří chtějí svému miminku dopřát koupel, kterou vyžadují.

Veškeré důležité komponenty k vašemu bezchybnému sprchování drží na výškově nastavitelném tyčovém uchycení, které je rovněž vyrobeno z kvalitní mosazi. Pokud řešíte problémy s nedostatkem volného místa v koupelně – její nástěnná montáž bude pro vás tím skvělým řešením! Díky posuvnému mechanismu si budete moci konstrukci nastavit podle vašich preferencí.

Dešťová sprcha bude správnou volbou pro milovníky dlouhých odpočinkových koupelí. Nechte se hýčkat kapkami deště a dopřejte si oddech pro vás i vaše tělo. I když sprcha disponuje pouze jednou základní funkcí, dokáže i přesto vytvořit z vaší každodenní večerní rutiny zcela nezapomenutelný zážitek.

Ruční sprcha je nezbytná pro všechny, kteří si potrpí náročnými tréninky a dávají přednost rychlému osprchování. Komfortní používání vám zajistí systém trysek Anti-Calc, který zabraňuje usazování vodního kamene. Velkou výhodou je i ergonomický sluchátkový tvar, díky čemuž bude zkrátka vaším nepsotradatelným parťákem každého mytí.

Sprchová hadice má hladký povrch, který usnadňuje celkovou údržbu, zatímco pružný materiál zajišťuje odolnost proti roztahování a ohýbání. Hadice je dostatečně dlouhá s otočnými konci, které vám umožní její bezproblémovou manipulaci.

Specifikace produktu:

Moderní design
Kvalitní mosazné zpracování
S termostatem
Systém trysek: Anti-Calc

Informace k jednotlivým dílům:

Termostatická baterie:

Šířka: 27 cm
Výška: 4 cm
S termostatem
Přepínací tlačítko mezi sprchami

Tyčové uchycení:

Výškově nastavitelné
Max. možná výška: 123,5 cm

Dešťová sprcha:

Průměr: 25 cm
1 základní funkce

Ruční sprcha:

Výška: 24 cm
Šířka: 12 cm
1 základní funkce
Připojení: 1/2 palce
Sluchátkový tvar

Sprchová hadice

Délka: 150 cm