www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Sprchový set s termostatem Rea Rob tmavě zlatý – vanová baterie, dešťová, ruční a bidetová sprcha

Unikátní a oblíbený výrobek Sprchový set s termostatem Rea Rob tmavě zlatý - vanová baterie, dešťová, ruční a bidetová sprcha od dodavatele s dlouholetou historií REA pohodlně získáte právě nyní skutečně levně. Nyní lze objednat jen za 6 088 Kč.
EAN: 5902557377985
Sprchový set s termostatem Rea Rob tmavě zlatý - vanová baterie
Ověřit dostupnost
Značka: REA
6 088

Sprchový set Rea Rob se skládá z vanové baterie, dešťové, ruční a bidetové sprchy ve zlatém elegantním provedení. Tato souprava upoutá pozornost každé návštěvy již při vstupu do vaší koupelny. Jedinečný vzhled a kvalita použitých materiálů zaručí odolnost a spolehlivost po dlouhá léta. Při výrobě termostatu byly použity špičkové technologie, aby se zaručila maximální bezpečnost a pohodlní při každodenním užívání.

Vanová baterie je vyrobena z mosazi, díky čemuž bude velmi odolná proti poškození. Svým novodobým moderním designem bude nepřehlédnutelným prvkem koupelny. Zajímavým, zato velice užitečným detailem jsou tlačítka pro snadné přepínání mezi typy sprchování. S termostatem budete mít pod kontrolou optimální teplotu vody, což poslouží obzvlášť pro nastávající rodiče, kteří chtějí svému miminku dopřát koupel o správné teplotě.

Další součást setu je tyčové uchycení, které je výškově nastavitelné a obsahuje veškeré potřebné komponenty potřebné k vašemu každodennímu kvalitnímu osprchování. Nástěnná montáž vyřeší veškeré problémy s nedostatkem volného místa v koupelně. Mosazné zpracování zajistí bezproblémové používání po mnoho let i při velké náchylnosti k poškození.

Dešťová sprcha zaujme nejen děti, ale i všechny milovníky tohoto jemného sprchování. I když disponuje pouze jednou základní funkcí, dokáže vám z večerní rutinní záležitosti vykouzlit nezapomenutelný zážitek!

V neposlední řadě rozhodně stojí za zmínku ruční sprcha, kterou si oblíbí příznivci rychlé sprchy po náročném tréninku ve fitness centru, či posilovně. Její komfortní používání vám zajistí systém Anti-Calc, který zabraňuje vzniku vodního kamene. Velkou výhodou je ergonomický tvar, který zajistí její snadné držení, díky čemuž bude vaším nepostradatelným parťákem.

Bidetová sprcha disponuje pouze jednou základní funkcí, zato svým designovým vzhledem protáhlé nudle upoutá pozornost každé návštěvy. Mosazné zpracování jí zajistí použitelnost po dlouhá bezstarostná léta. Vhodným výběrem bude do každé koupelny, kde zaujme své místo mezi ostatním sprchovým příslušenstvím.

Hadice má hladký povrch, který usnadní její údržbu, zatímco pružný materiál zajistí odolnost proti roztahování a ohýbání. K snadné manipulaci poslouží otočné konce, bez kterých by to rozhodně nešlo!

Specifikace produktu:

Moderní design
Termostat
Systém trysek: Anti-Calc

Informace k jednotlivým dílům:

Vanová baterie:

Šířka: 33 cm
Hloubka: 11,5 cm
Přepínací tlačítka sprchy

Tyčové uchycení:

Výškově nastavitelné
Max. možná výška: 115 cm

Dešťová sprcha:

Výška: 20 cm
Šířka: 30 cm
1 základní fukce

Ruční sprcha:

Výška: 26 cm
Šířka: 10 cm
Připojení: 1/2 palce
1 základní funkce

Bidetová sprcha:

Výška: 14 cm
Šířka: 3,5 cm
1 základní funkce

Hadice:

Délka: 150 cm
Připojení: 1/2 palce