www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Sprchový set s termostatem Rea Parot zlatý – ruční a dešťová sprcha

Exkluzivní produkt Sprchový set s termostatem Rea Parot zlatý - ruční a dešťová sprcha od známé kvalitní značky REA pohodlně pořídíte právě teď až neuvěřitelně levně. Teď za akční cenu 5 465 Kč.
EAN: 5902557386802
Sprchový set s termostatem Rea Parot zlatý - ruční a dešťová sprcha
Ověřit dostupnost
Značka: REA
5 465

Doplňte svou koupelnu o tento sprchový set Rea Parot v elegantním zlatém provedení. Tento elegantní set se tak stane skvělým doplňkem pro vaši koupelnu a zároveň zvýší komfort vašeho každodenního sprchování.

Termostat přinese dokonalou kontrolu nad teplotou vody při sprchování. Jeho elegantní design je doplněn o prvotřídní materiály, což zajišťuje jeho odolnost proti opotřebení, ale i jednoduchou a pohodlnou manipulaci. Teplotu můžete snadno nastavit na požadovanou hodnotu, ať už se jedná o osvěžující chlad nebo uklidňujcí teplo.

Výškově nastavitelné tyčové uchycení je klíčovým prvkem celého setu. Jeho posuvný mechanismus vám umožní jednoduše nastavit výšku sprchy podle vašich preferencí, což je zvlášť ocenitelné v prostorově menších koupelnách, kde je zapotřebí využít každý centimetr.

Dešťová sprcha přinese do vašeho rituálu sprchování dokonalý relax. Kapky vody, které na vás budou dopadat, vytvoří dokonalou iluzi osvěžujícího deště, což je zážitek, který si budete chtít dopřát každý den!

Ruční sprcha je vyrobena z pevných materiálů s hladkým povrchem pro snadnou údržbu a pružným materiálem pro odolnost proti běžnému opotřebení. Její ergonomický tvar zajistí pohodlné držení a účinné mytí.

Sprchová hadice s hladkým povrchem a pružným materiálem chrání proti deformaci a zajišťuje dlouhodobou odolnost. Otočné konce hadice vám usnadní její manipulaci, díky čemuž se vám vždy perfektně přizpůsobí.

Specifikace produktu:

Kvalitní zpracování
Elegantní design
Systém trysek: Anti-Calc

Informace k jednotlivým dílům:

Termostat

Šířka: 27 cm
Hloubka: 10 cm

Ruční sprcha

Výška: 24 cm
Připojení: 1/2 palce
1 základní funkce

Dešťová sprcha

Průměr: 22 cm
1 základní funkce

Sprchová hadice:

Délka: 150 cm