www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Sprchový set s termostatem Rea Lungo růžovozlatý – vanová baterie, dešťová a ruční sprcha

Hodně žádaný kousek Sprchový set s termostatem Rea Lungo růžovozlatý - vanová baterie, dešťová a ruční sprcha od naší známé značky REA lze zakoupit zde teď extra výhodně! Teď za akční cenu 5 676 Kč.
EAN: 5902557377824
Sprchový set s termostatem Rea Lungo růžovozlatý - vanová baterie
Ověřit dostupnost
Značka: REA
5 676

Sprchový set Rea Lungo se skládá z vanové baterie s dešťovou a ruční sprchou v růžovozlatém designu. Souprava je navržena s ohledem nejen na funkčnost, ale i na vysoký komfort při používání. Díky speciální výrobní fázi sada zaručuje maximální bezpečnost a ochranu před jejím poškozením při každodenním používání. Jedinečný design a vysoká kvalita použitých materiálů zaručují odolnost a spolehlivost po mnoho let.

Vanová baterie disponuje otočným systém přepínaní mezi jednotlivými sprchami. Díky důležitému bezpečnostnímu prvku, termostatu, který ocení především rodiče malých dětí, je možnost zamezení regulace teploty vyšší než tělu optimálních a bezpečných 38 °C. Dalším hlavním rysem je její celkový novodobý design, který skvěle doplní prostory vany či sprchového koutu. Nástěnnou montáží se bude nejvíce hodit do dispozičně menších prostor, kde své majitele ušetří o mnoho místa.

Tyčové uchycení je výškově nastavitelné, tudíž umožňuje instalovat sestavu i do menších prostor s nižším stropem a zároveň si libovolně nastavit výšku dešťové sprchy, tak aby pro vás byly dopadající kapky vody příjemné.

Dešťová sprcha je přesně ta část sestavy, která osloví především milovníky relaxu a pohody, kteří rádi tráví čas v koupelně. Díky kruhovému tvaru skvěle zapadne do oblých sprchových koutů, nebo oválných van, kde bude poutavou dominantou každého vašeho hosta. Sprcha sice disponuje pouze jednou základní funkcí, zato show, kterou předvádí je zkrátka neodolatelnou.

Ruční sprcha bude pravděpodobně vaší nejpoužívanější částí sestavy. Sprchová hlavice s kompaktními rozměry a variabilním nastavením síly proudu vody je velice praktická a zaujme i náročnější uživatele. Sprcha disponuje více režimy sprchování, které si můžete pohodlně zvolit podle vašich preferencí otočným mechanismem nacházejícím se na konstrukci.

Sprchová hadice má ideální délku pro středně velké i velké vany, a s přehledem postačí do jakéhokoliv sprchového koutu. Její zpracování je velice odolné, díky čemuž vám bude sloužit bez starostí několik let.

Specifikace produktu:

Růžovězlaté provedení
Minimalistický design
Systém trysek: Anti-Calc

Informace k jednotlivým dílům:

Vanová baterie:

Výška: 9,5 cm
Šířka: 26,5 cm
S termostatem
Otočný mechanismus přepínání mezi sprchami

Tyčové uchycení:

Výškově nastavitelné
Max. možná výška: 117 cm

Dešťová sprcha:

Průměr: 25 cm
1 základní funkce

Ruční sprcha:

Výška: 24 cm
Šířka: 12 cm
Připojení: 1/2 palce
Více funkcí sprchování

Sprchová hadice:

Délka: 150 cm