www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Sprchový set MEXEN Tord – sprchová baterie Royo chrom

Zlevněný produkt Sprchový set MEXEN Tord - sprchová baterie Royo chrom s pečetí kvality od značky MEXEN máte možnost pořídit tady a teď právě za příznivou cenu. Nabídka již od 2 845 Kč.
EAN: 5907709181564
Sprchový set MEXEN Tord - sprchová baterie Royo chrom
Ověřit dostupnost
Značka: MEXEN
2 845

Zapomeňte na obvyklé sprchové rituály a dejte prostor osvěžení a novým zážitkům. Představujeme vám sprchový set MEXEN Tord se sprchovou baterii Royo v chromu. Tento set přináší zcela nový rozměr do vašeho každodenního života. Co dělá sprchový sloup tak jedinečným? Jeho kouzlo spočívá v dokonalém spojení nerezové oceli a ABS materiálu, což mu dodává nejen elegantní vzhled, ale také zajišťuje jeho trvanlivost. Navíc, ergonomický design optimalizuje vzdálenost od stěny, což zpříjemňuje váš koupelnový prostor a dodává mu lehkost.

Jedním z vrcholů tohoto setu je inovativní posuvný držák sprchy a flexibilní montážní držáky, které vám umožní přizpůsobit sprchu podle vašich preferencí. Dešťová sprcha vyrobená z kvalitního plastu a pokrytá chromovým povrchem vás osvěží jemnými kapkami deště, zatímco velká hlava o průměru 20 cm nabídne ohromující sprchový zážitek. Ruční sprcha nejen krásně vypadá, ale je také extrémně odolná. S jednoduchým ovládáním se nemusíte trápit složitými nastaveními. Nakonec – dlouhá 150 cm hadice s nerezovým chromovaným pláštěm a mosaznými hroty je vyrobena z odolného materiálu, který odolává opotřebení a ohýbání, což zajišťuje její dlouhou životnost. Sprchová baterie vyrobená z kvalitní mosazi s keramickou hlavou a elegantním chromovým povrchem je tím posledním dotykem luxusu, který zajistí, že váš sprchový zážitek bude naprosto nepřekonatelný.

Specifikace produktu:

Moderní design
Kvalitní materiál
Snadná montáž

Sprchový sloup:

Materiál: Nerezová ocel, ABS
Povrchová úprava: Chrom
Výška: 95 cm
Šířka sloupku: 2,2 cm
Vzdálenost od stěny: 38 cm
Posuvný držák na hlavici
Nastavitelné montážní držáky

Dešťová sprcha:

Materiál: Plast
Povrchová úprava: Chrom
Velikost: 20 cm

Sprchová hlavice:

Materiál: Plast
Povrchová úprava: Chrom
Počet funkcí: 1
Připojení: G 1/2″
Výška: 22,5 cm
Šířka hlavy: 10,5 cm

Sprchová hadice:

Materiál: Plášť z nerezové oceli
Povrchová úprava: Chrom
Délka hadice: 150 cm
Připojení: 1/2″
Mosazné hroty
Pružný materiál odolný proti roztahování a ohýbání

Sprchová baterie:

Materiál: Mosaz
Hlava: Keramická
Povrchová úprava: Chrom
Šířka: 15 cm