www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 90 x 70 cm bílá

Tento velmi žádaný produkt Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 90 x 70 cm bílá s pečetí kvality od značky MEXEN lze pořídit zde teď právě za výhodnou cenu. Nabídka od 3 405 Kč. EAN: 5907709164277
Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 90 x 70 cm bílá
DO OBCHODU
Značka: MEXEN
3 405
Popis produktu

Sprchový kout ve vaší koupelně je rodinou hojně využíván už dlouhé roky a vy vidíte, že by to chtělo nový? Materiál už má své odslouženo a nezbývá tedy nic jiného než se poohlédnout po něčem novém a kvalitním, co zase nějakou dlouhou dobu vydrží. Když vybíráte sprchový kout, sáhnete obvykle také po sprchové vaničce. Ta by měla být ve správném tvaru a také v takovém rozměru, aby se hodila do vaší koupelny.

A přesně taková je sprchová vanička s černým sifonem, který je součást balení. Vanička je v neutrální bílé barvě a obdélníkovém tvaru, který se hodí do velkých i malých koupelen. Vyrábí se ze sanitárního akrylátu, který je kvalitní a odolný, takže nabízí dlouhou životnost. Na vaničce najdete povrchovou úpravu, která brání drobným škrábancům a oděrkám, které se mohou na vaničce objevovat. Dno je vyztužené a zamiluje si ho každá koupelna.