www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 80 x 70 cm bílá

Zajímavý produkt Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 80 x 70 cm bílá originál od značky MEXEN můžete získat právě zde za výhodné peníze! Právě nyní za skvělou cenu 3 235 Kč. EAN: 5907709164253
Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 80 x 70 cm bílá
DO OBCHODU
Značka: MEXEN
3 235
Popis produktu

Sprchový kout je poměrně běžným vybavením v koupelně a to zejména tehdy, když je koupelna opravdu malá a řešíte každý centimetr navíc. V takové chvíli je sprchový kout nejlepším řešením, které vám ušetří prostor. Když po něm sáhnete, je důležité vybrat správnou sprchovou vaničku. Ta s černým sifonem a v neutrální bílé barvě je tím nejlepším, po čem sáhnout. Hodí se do každé jedné koupelny a jejího designu.

Chcete od ní praktičnost a odolnost. To vám nabízí obdélníkový tvar a vhodná velikost, kterou si zamilujete. Odolnost nabídne sanitární akrylát, což je materiál, který poskytuje dlouhou životnost. Na něm najdete povrchovou úpravu, která brání drobným oděrkám a škrábancům, které se během každodenního používání mohou objevovat. V balení je také černý sifon, který se čistí shora a dno sprchové vaničky je vyztužené.