www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 140 x 80 cm bílá

Akční a ve slevě výrobek Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 140 x 80 cm bílá od značky se skvělou pověstí MEXEN můžete pořídit zde nyní trvale výhodně. Právě teď za cenu 4 509 Kč. EAN: 5907709164499
Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 140 x 80 cm bílá
DO OBCHODU
Značka: MEXEN
4 509
Popis produktu

Koupelna je místem, které je pro mnohé oázou klidu, míru a pohody. Dát si vanu nebo osvěžující sprchu po náročném dni je skvělý relax. Pokud máte menší koupelnu a tudíž jste volili sprchový kout, pak přemýšlíte také o sprchové vaničce, která je jeho nezbytným doplňkem. Z široké nabídky si můžete vybrat podle toho, jaký chcete. Pokud volíte záruku kvality a odolnosti, pak sáhněte po značce Mexen v neutrální bílé barvě.

Taková sprchová vanička má v balení také černý sifon, který se čistí shora a disponuje dnem, které je vyztužené a tudíž velmi pevné. Když se podíváte na materiál, najdete sanitární akrylát, který je synonymem odolnosti a kvality. Zvládá každodenní zátěž a povrchová úprava je tou, která brání drobným oděrkám a škrábancům, které se za dobu využívání mohou objevit. Svým obdélníkovým tvarem se hodí do malé i velké koupelny.