www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 120 x 70 cm bílá

Tento kvalitní a žádaný kousek Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 120 x 70 cm bílá od odblíbeného výrobce MEXEN jednoduše pořídíte v naší online nabídce extra výhodně. V akci za 3 735 Kč. EAN: 5907709164338
Sprchová vanička MEXEN FLAT s černým sifonem 120 x 70 cm bílá
DO OBCHODU
Značka: MEXEN
3 735
Popis produktu

Sprchový kout je skvělým řešením pro každou koupelnu. Nejen pro tu malou, do které se vana nevejde, ale také všude tam, kde jsou fanoušci rychlého a efektivního sprchování. Chcete-li si pořídit také do své koupelny sprchový kout, pak budete potřebovat různé kousky, například sprchovou vaničku. Ta v neutrální bílé barvě je univerzální a padne snad do každé jedné koupelny – minimalistické i té, která hýří barvami.

Sprchová vanička je vyrobená ze sanitárního akrylátu. Jde o materiál, který je pevný, odolný a velmi kvalitní. Odolává každodennímu používání a vydrží opravdu dlouhou dobu, budete-li se o něj starat. Povrchová úprava chrání před drobnými oděrkami a škrábanci. Také napomáhá jednoduché údržbě. V balení najdete černý sifon. Vanička disponuje obdélníkovým tvarem, který se hodí do všech koupelen a černým sifonem, který je součástí balení.