www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

SONGMICS Textilní šatní skříň Ward šedá

Tento levný výrobek SONGMICS Textilní šatní skříň Ward šedá od naší známé značky SONGMICS můžete získat zrovna dneska za super cenu. Produkt koupíte teď u nás za 799 Kč.
SONGMICS Textilní šatní skříň Ward šedá
Ověřit dostupnost
Značka: SONGMICS
799

Užijte si jednoduchý design, snadnou montáž a dostatek úložného prostoru s touto textilní šatní skříní Ward!

Jednoduchý a vkusný design této šatní skříně se snadno snoubí s ostatními prvky ve vašem interiéru. Nezáleží, jestli máte moderně zařízený byt nebo klasicky laděný dům, tato šatní skříň vypadá naprosto skvěle, ať už se nachází kdekoliv. Její neutrální barvy a jednoduchý tvar dodají vašemu interiéru lehkost a harmonii.

Snadná montáž je jedním z priorit této skříně. Právě tato je navržena tak, aby byla jednoduchá a rychlá k sestavení. Nemusíte se trápit komplikovanými návody, vše je intuitivní a snadno pochopitelné. Stačí několik jednoduchých kroků a vaše nová skříň je připravena sloužit.

A co úložný prostor? Toho máte u této skříně dostatek! Tato textilní šatní skříň je vybavena prostornými oddíly, kde můžete pohodlně uložit své oblečení, obuv či doplňky. Vše bude na svém místě, dobře organizované a snadno dostupné.

Kvalitní zpracování a precizní zpracování zajišťují, že pro vás bude tato skříň odolná a spolehlivá i při dlouhých letech každodenního používání.

Specifikace produktu:

Moderní design
Dostatek úložného prostoru
Snadná intuitivní montáž