www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

SONGMICS Šatní věšák Vasagle Profota bílý

Tento akční produkt SONGMICS Šatní věšák Vasagle Profota bílý od výrobce s dlouholetou historií SONGMICS můžete nakoupit na našich stránkách nyní za skvělou cenu. V současnosti za 1 809 Kč.
SONGMICS Šatní věšák Vasagle Profota bílý
Ověřit dostupnost
Značka: SONGMICS
1 809

Šatní věšák Profota je vhodným parťákem do domácnosti i do práce. Díky univerzálnímu designu stojanu na oblečení zapadne do klasických i modernějších aranžmá, kde obohatí interiér a dodá mu na originalitě.

Věšák Profota je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je výbornou volbou pro každého, kdo hledá odolný pevný nábytek, který bude sloužit mnoho let. Stojan nabízí jedinečné zpracování robustní šatní tyče, na kterou lze pověsit jakékoli oblečení, od kabátů a bund až po saka, košile a kalhoty.

Šatní věšák mimo jiné disponuje i dvěma přídavnými policemi, které vytvoří dostatek úložného prostoru i pro vaši obuv. Postranní věšáky nabídnou vašim kabelkám mimořádný prostor pro jejich pohodlné umístění a to bez nechtěného poškození.

Jednoduchá konstrukce zajistí složení celého dílu během mžiku oka. Svým kvalitním zpracováním a zvoleným designem zapadne do industriálních a loftových prostor, kde na sebe přitáhne veškerou vaši pozornost.

Podívejte se i na šatní věšák Vasagle Profota v černém provedení, nebo na podobný věšák v bílém provedení zde.

Specifikace produktu:

Industriální design
Přídavná spodní police
Robustní šatní tyč
Postranní věšáky