www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

SONGMICS Odkládací stolek Vasagle Sientelo černý

Designový produkt SONGMICS Odkládací stolek Vasagle Sientelo černý od skvělé a známé značky SONGMICS jednoduše seženete v naší nabídce ve výhodné akci! Stojí teď u nás 549 Kč.
SONGMICS Odkládací stolek Vasagle Sientelo černý
Ověřit dostupnost
Značka: SONGMICS
549

Jen si to představte – vstoupíte do svého domova a okamžitě se ocitnete ve vzácném okamžiku pohodlí a elegance. Uvítání teplého koberce, plápolajícího krbu a velké pohovky ještě zdůrazní tento černý odkládací stolek Sientelo, který do vašeho interiéru vnese kouzlo starých dobrých časů a zároveň přinese moderní vzhled!

Není nic důležitějšího než stabilita a spolehlivost, a tento odkládací stolek to ví. S dvěma kruhy a čtyřmi kovovými nožičkami je odolný a elegantní zároveň. Můžete se na něj spolehnout, ať už jeho plochu využijete pro dekorace nebo praktické účely.

Deska stolu je vyrobena z 6 mm silného tvrzeného skla, což z něj činí robustního proti nárazům. Jeho nosnost je až 40 kg, takže se na něj nemusíte bát umístit i těžší věci.

Zároveň se ani nemusíte starat o to, zda máte na podlaze koberec nebo parkety. Nastavitelné nohy stolku zajišťují vynikající stabilitu i na mírně nerovném povrchu a zároveň chrání vaši podlahu před poškrábáním.

Nikdo nemá rád složité montáže. Proto je tento stůl navržen s jednoduchou strukturou a dodává se s očíslovanými částmi a jasnými pokyny. Sestavení je tak hračkou, což vám ušetří čas i stres.

Tento odkládací stolek není jen praktickým doplňkem, je to kousek, který přinese do vašeho domova jedinečnou atmosféru. S jeho elegantním designem a robustností si můžete být jistí, že jste si pořídili nábytek, který vám bude sloužit po dlouhá bezstarostná léta.

Specifikace produktu:

Kvalitní zpracování
Elegantní design
Dvě odkládací plochy
Nastavitelné nožky