www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

SONGMICS Jídelní stůl pro 2 osoby Vasagle Francoa hnědý

Tento zlevněný kousek SONGMICS Jídelní stůl pro 2 osoby Vasagle Francoa hnědý od značky s tradicí a dobrou pověstí SONGMICS k dostání momentálně na webu za nejnižší cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 1 699 Kč.
SONGMICS Jídelní stůl pro 2 osoby Vasagle Francoa hnědý
Ověřit dostupnost
Značka: SONGMICS
1 699

Moderní a velmi kompaktní jídelní stůl Francoa se stane v mžiku oka dokonalým doplňkem pro vaši jídelnu nebo samostatnou kuchyň. Jeho design spojuje kovovou konstrukci s teplou dřevěnou pracovní plochou, což vytváří atraktivní kontrast, který okouzlí vaše smysly.

Tento stůl není jen místem pro jídlo, je to také stylový nábytek, který dodá vaší místnosti moderní nádech. Kovová konstrukce mu zajišťuje stabilitu a odolnost, zatímco dřevěná deska přidává příjemný pocit. Stůl má jednoduchou praktickou polici, kde můžete uskladnit jídelní servis nebo dekorační prvky.

Jeho čtvercový tvar je ideální pro 2 osoby, což vytváří intimní prostor pro dokonalou večeři ve dvou. A’t už si chcete užít romantickou večeři s partnerem nebo rychlý oběd s přítelem, tento stůl vám poskytne perfektní místo.

Kvalita zpracování a moderní design činí z toho jídelního stolu skvělou volbu pro ty, kteří oceňují vkusný nábytek. Bude to místo, kde se budou odehrávat nejen chvíle jídla, ale i vzpomínky a konverzace. Přiveďte si domů tento elegantní stůl a dejte svým jídelním zážitkům zcela nový rozměr!

Specifikace produktu:

Kvalitní zpracování
Moderní industriální design
S praktickou policí
Kombinace dřeva a kovu