SodaStream láhev grey Duo Pack 1 l

Láhve SodaStream jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou zdravotně nezávadné s dlouhou životností. Láhve jsou opatřeny hermetickým... více informací »
SodaStream láhev grey Duo Pack 1 l
Značka: SODASTREAM
299 Kč
DO OBCHODU
Láhve SodaStream jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou zdravotně nezávadné s dlouhou životností. Láhve jsou opatřeny hermetickým...

Láhve SodaStream jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou zdravotně nezávadné s dlouhou životností. Láhve jsou opatřeny hermetickým uzávěrem, který pomáhá udržet nápoj dlouho nasycený.Vlastnosti:

objem  0,9 l
vysoce odolná plastová láhev vyrobená z bezpečného plastu, který odolává zvýšeným tlakům
životnost lahve (odolnost vůči tlaku) cca 2–3 roky, datum spotřeby uveden na každé lahvi
hermetický uzávěr zabrání úniku CO2 z láhve
použitelná pro všechny přístroje SodaStream mimo modelu Penguin a Crystal Obsah balení:

2× plastová láhev Pozor:

pro plastové láhve není vhodné velké teplo ani zima – nevystavujte je tedy přímému sluníčku a neukládajte je do mrazáků
nejsou vhodné do myčky nádobí
Tento diskontní kus jde koupit lehce tady u nás umístěný v sekci sodastream a další výrobníky perlivé vody. Nyní pořídíte vyjímečné produkty ze zmíněné rubriky ve slevě. To ovšem není vše, máme toho více! Prozkoumejte u nás další produkty od značky SODASTREAM. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka SODASTREAM vám může nabídnout prvotřídní sortiment. A tady je důkaz!

Diskontní výrobek SodaStream láhev grey Duo Pack 1 l od značky s dlouholetou tradicí Sodastream jednoduše získáte nyní za nejnižší cenu. Levně za 299 Kč.