SodaStream Jet TEMNÝ KÁMEN výrobník perlivé vody

Jste příležitostnými konzumenty či skalními příznivci vody v perlivé úpravě? Ani tak nemusíte zůstávat závislí na plastových láhvích s... více informací »
SodaStream Jet TEMNÝ KÁMEN výrobník perlivé vody
Značka: SODASTREAM
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Jste příležitostnými konzumenty či skalními příznivci vody v perlivé úpravě? Ani tak nemusíte zůstávat závislí na plastových láhvích s balenou vodou z obchodu. Výrobník perlivé vody SodaStream Jet je šikovným pomocníkem, se kterým nad přípravou orosené sklenice čerstvé perlivé vody nemusíte nijak zdlouhavě přemýšlet. Popojdete pár kroků od stolu, gauče či svého zahradního lehátka, zašroubujete láhev vody  do výrobníku SodaStream, podržíte mechanické tlačítko a o několik vteřin později už zaháníte žízeň sklenicí vlastní čerstvé perlivé vody. Počtem stlačení mechanického tlačítka si sami můžete zvolit, jak moc perlivá vaše voda má být. Čím víc stlačení, tím víc perlivá.Obsah balení:

výrobník domácí perlivé vody SodaStream Jet
bombička s potravinářským CO2 plynem až na 80 l perlivé vody
1x velká opakovaně použitelná nápojová lahev typu Jet Tento výjimečný kus SodaStream Jet TEMNÝ KÁMEN máte možnost získat prostě tady na našich stránkách v rubrice sodastream a další výrobníky perlivé vody. Máme pro vás nové produkty z naší rubriky za rozumné peníze. Značka SODASTREAM dlouhodobě prodává skvělý sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás více produktů od dodavatele SODASTREAM. Najdete je níže na této stránce.