www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Small foot Bagr s kolečky RUPO

Tento kvalitní produkt Small foot Bagr s kolečky RUPO od značky se zárukou kvality Small foot pohodlně pořídíte na našich stránkách teď se slevou. Levně za cenu 1 599 Kč.
EAN: 4020972046284
Small foot Bagr s kolečky RUPO
Ověřit dostupnost
Značka: Small Foot
1 599

Bagr Rupo s velkými koly z umělé hmoty je skvělým hitem pro malé stavitele! Tento bagr nabízí nekonečné možnosti zábavy na pískovišti.

S otočnou konstrukcí o 360 stupňů a pohodlným sedadlem poskytuje maximální svobodu pohybu. Stabilita a lehkost bagru zajišťují, že se jedná o ideální hračku pro každé pískoviště. Bagr je navržen s ohledem na bezpečnost a radostné hraní.

Jeho pohyblivá lopata rýpadla, ovládaná dvěma páčkami s funkcemi uchopení a vysypání, umožňuje dětem simulovat stavbu a přenášení písku nebo jiných materiálů. Kvalitní zpracování zajišťuje odolnost a dlouhou životnost.

Bagr Rupo je vhodný pro malé stavitelské nadšence ve věku 3 a více let. S nosností až 50 kg je robustní a připravený na náročné stavební projekty na pískovišti. Nechte své děti zažít celodenní bezstarostnou zábavu s tímto skvělým bagrem Rupo!

Specifikace produktu:

Pohyblivá lopata rýpadla
Kvalitní zpracování
Nosnost až 50 kg