Šlehací mísa s odměrkou Culina, 2 l

Šlehání krémů, piškotového těsta, šlehačky nebo sněhu z bílků si usnadníte díky šlehací míse s dvoudílným víčkem. Je opatřena... více informací »
Šlehací mísa s odměrkou Culina
Značka: 4Home
109 Kč
DO OBCHODU
Šlehání krémů, piškotového těsta, šlehačky nebo sněhu z bílků si usnadníte díky šlehací míse s dvoudílným víčkem. Je opatřena...

Šlehání krémů, piškotového těsta, šlehačky nebo sněhu z bílků si usnadníte díky šlehací míse s dvoudílným víčkem. Je opatřena praktickou výlevkou a uchem, které zaručuje pohodlnou manipulaci s nádobou. Mísa je vyrobená z kvalitního plastu a její celkový objem činí 2 l. Návod, jak mísu používat: Před šleháním stačí odklopit středovou část víčka, čímž se uvolní prostor pro šlehací metly. Druhý díl víčka zabrání rozstřikování, ochrání kuchyňskou linku před zašpiněním. Aby ušlehané dobroty neosychaly, stačí znovu přiklopit středovou část víčka ke zbytku nádoby. Lze ji mýt v myčce nádobí.
Tento exkluzivní kus můžete získat bezstarostně na stránkách v oblíbené rubrice kuchyňské nože! Nyní najdete podobné produkty z této rubriky za parádní cenu. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další produkty od výrobce 4Home. Najdete je níže na této stránce. Významná značka 4Home vám může nabídnout velmi kvalitní sortiment.

Výjimečný a žádaný produkt Šlehací mísa s odměrkou Culina, 2 l od skvělého výrobce 4Home snadno můžete najít na našich stránkách teď právě za parádní cenu! K sehnání zrovna v akci za 109 Kč.