Skleněná dóza s plastovým víkem, 0,9 l, černá

Skleněná dóza rozveselí vaši kuchyni a podá vám pomocnou ruku pokaždé, když budete potřebovat uskladnit sypké potraviny nebo oblíbené dobroty.... více informací »
Skleněná dóza s plastovým víkem
Značka: 4Home
89 Kč
DO OBCHODU
Skleněná dóza rozveselí vaši kuchyni a podá vám pomocnou ruku pokaždé, když budete potřebovat uskladnit sypké potraviny nebo oblíbené dobroty....

Skleněná dóza rozveselí vaši kuchyni a podá vám pomocnou ruku pokaždé, když budete potřebovat uskladnit sypké potraviny nebo oblíbené dobroty. Praktická dóza je vyrobená z čirého skla se šroubovacím plastovým víkem. V dóze můžete skladovat rýži, ovesné vločky, oříšky, mouku nebo třeba sušenky a jiné dobroty, které milují vaše děti. Díky šroubovacímu víčku se k nim však jen tak nedostanou a zároveň všechny uložené potraviny zůstanou dlouho čerstvé.
Hodně oblíbený výrobek Skleněná dóza s plastovým víkem, 0,9 l, černá máte možnost sehnat nyní tu na našem webu ve známé kategorii mísy a misky. Nyní pořídíte parádní zboží z této kategorie za příznivou cenu. To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce další skvělé zboží značky 4Home. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Skleněná dóza s plastovým víkem, 0,9 l, černá od odblíbeného výrobce 4Home najdete momentálně za parádní cenu! Ceny již od 89 Kč.