Sixtol Provzdušňovač trávníku na obuv Grass Air, 30 x 12 cm

Praktické návleky na obuv provzdušní a revitalizují trávník i celou vaši zahradu. Návleky jsou opatřeny 26 pevnými ocelovými hroty, které... více informací »
Sixtol Provzdušňovač trávníku na obuv Grass Air
Značka: Sixtol
269 Kč
DO OBCHODU
Praktické návleky na obuv provzdušní a revitalizují trávník i celou vaši zahradu. Návleky jsou opatřeny 26 pevnými ocelovými hroty, které...

Praktické návleky na obuv provzdušní a revitalizují trávník i celou vaši zahradu. Návleky jsou opatřeny 26 pevnými ocelovými hroty, které propichováním zajistí provzdušnění podzemní části trávníku a napomáhají tak růstu kořenů a pronikání vlhkosti a hnojiv do jeho nejhlubších částí. Návleky ke každé botě snadno připevníte pomocí dvou nastavitelných pásků a poté jen chodíte po trávníku a pomáháte mu lépe a zdravěji růst.Hlavní výhody:

snadné použití
jednoduché nasazení
revitalizuje trávník
prodlouží životnost trávníku
bez nutnosti elektrického napájeníObsah balení:

2x plastová platforma
4x nastavitelné upínací pásky
28x hroty se závitem + 2 náhradní
28x matice + 2 náhradní
1x očkoplochý klíč
1x návod k použitíTechnické parametry:

počet hrotů: 26 + 2 náhradní
délka hrotů: 5,3 cm
délka pásků: 64 cm
hmotnost: 780 g
Kvalitní produkt Sixtol Provzdušňovač trávníku na obuv Grass Air, 30 x máte možnost najít teď tady na webu v rubrice zahradnické potřeby. Podívejte se na ostatní produkty ve zmiňované sekci za nejlepší ceny. To ale však není vše, náš sortiment je široký! Mrkněte na další kvalitní produkty od dodavatele Sixtol. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt Sixtol Provzdušňovač trávníku na obuv Grass Air, 30 x 12 cm značky Sixtol k dostání u nás teď za výhodnou cenu. Právě nyní za 269 Kč.