Shoptop Koupelnová skříňka POLA venge

Praktická skříňka nad pračku POLA představuje efektivní řešení pro malé koupelnové prostory. Skříňka se skládá ze čtyř praktických polic.... více informací »
Shoptop Koupelnová skříňka POLA venge
Značka: Shoptop
1 975 Kč
DO OBCHODU
Praktická skříňka nad pračku POLA představuje efektivní řešení pro malé koupelnové prostory. Skříňka se skládá ze čtyř praktických polic....

Praktická skříňka nad pračku POLA představuje efektivní řešení pro malé koupelnové prostory. Skříňka se skládá ze čtyř praktických polic. Hrany modelu jsou ukončené ABS materiálem, díky kterému výrobek vydrží roky. Konstrukce je vyrobena ze 16 mm laminované desky. Prostorná koupelnová skříňka je vhodná pro ručníky, čisticí prostředky a další koupelnové doplňky.

Podívejte se i na další výrobky ze série POLA.

Specifikace produktu:

Koupelnová skříňka nad pračku
Barva: venge
4 praktické police
Hrany zakončené plastem ABS (vyznačuje se vysokou mechanickou a chemickou odolností)
Laminovaná deska 16 mm
Pokyny a montážní díly jsou součástí

Rozměry:
Šířka: 64 cm
Výška: 183 cm
Hloubka: 30 cm
Šířka vybrání: 60,8 cm
Výška vybrání: 89 cm
Hodně oblíbený kus Shoptop Koupelnová skříňka POLA je k dostání právě teď tady na našich stránkách umístěný v rubrice koupelna! Připravili jsme kvalitní kusy z této populární kategorie ve slevě. Oblíbený výrobce Shoptop vás a vaše blízké obohatí o špičkové zboží Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! U nás totiž najdete další zboží od dodavatele Shoptop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Shoptop Koupelnová skříňka POLA venge od společnosti s předním postavením na trhu Shoptop jednoduše seženete již dnes extra se slevou! Aktuálně za 1 975 Kč.