Shoptop Jídelní stůl 160x80x75 – dub sonoma

Velký jídelní stůl v barvě dub sonoma je skvělým řešením pro velkou jídelnu. Pokud máte širokou rodinu nebo pořádáte večeře pro přátele... více informací »
Shoptop Jídelní stůl 160x80x75 - dub sonoma
Značka: Shoptop
1 915 Kč
DO OBCHODU
Velký jídelní stůl v barvě dub sonoma je skvělým řešením pro velkou jídelnu. Pokud máte širokou rodinu nebo pořádáte večeře pro přátele...

Velký jídelní stůl v barvě dub sonoma je skvělým řešením pro velkou jídelnu. Pokud máte širokou rodinu nebo pořádáte večeře pro přátele díky tomuto stolu budete mít pro všechny své hosty dostatek místa.Stabilní konstrukce zajistí, že budete stůl používat dlouhá léta.

Rozměry:
Šířka – 160 cm
Hloubka – 80 cm
Výška – 75 cm
Hodně oblíbený kus Shoptop Jídelní stůl 160x80x75 – dub sonoma lze nakoupit aktuálně tu na našich stránkách v sekci jídelní stoly. Nyní si můžete pořídit ještě další produkty z této populární rubriky na pár kliknutí! Oblíbená značka Shoptop pro vás vyrábí vynikající produkty

Akční a ve slevě kus Shoptop Jídelní stůl 160x80x75 - dub sonoma s pečetí kvality od značky Shoptop pohodlně dostanete momentálně na webu ve slevě! Stojí teď u nás 1 915 Kč.