Shoptop Botník se sedákem Wero světle hnědý

Moderní botník splní očekávání všech, kteří si cení kombinace jednoduchosti a elegance. Skříňka na boty je vyrobena z laminované desky o... více informací »
Shoptop Botník se sedákem Wero světle hnědý
Značka: Shoptop
2 265 Kč
DO OBCHODU
Moderní botník splní očekávání všech, kteří si cení kombinace jednoduchosti a elegance. Skříňka na boty je vyrobena z laminované desky o...

Moderní botník splní očekávání všech, kteří si cení kombinace jednoduchosti a elegance. Skříňka na boty je vyrobena z laminované desky o tloušťce 16 mm odolné proti oděru. Viditelné okraje byly opatřeny ABS hranou.
Skříňka na boty se sedadlem a úložným prostorem Vám zpestří předsíň a usnadní vám nazouvání bot. Vyčistěte povrch nábytku měkkým hadříkem. Nepoužívejte silné chemikálie.

Rozměry:
Hloubka: 35 cm
Šířka: 85 cm
Výška: 45 cm

Materiál:
Tělo a čelo – laminovaná dřevotříska o tloušťce 16 mm.
Lemování – zakončeno ABS plastem
Oblíbený a kvalitní produkt jde pořídit již dnes tady a teď na našem webu umístěný v kategorii botníky! Nyní můžete získat podobné produkty ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu.

Povedený kousek Shoptop Botník se sedákem Wero světle hnědý od dodavatele kvalitních produktů Shoptop jednoduše získáte aktuálně trvale výhodně! Pouze nyní za 2 265 Kč.