Shoptop Botník BETSI B3 světlý dub

Pohodlná skříň BETSI na obuv. Pečlivé provedení, elegantní vzhled, Hlavní vlastnosti: - Naše skříňka je vyrobena z 18mm vrstvené desky odolné... více informací »
Shoptop Botník BETSI B3 světlý dub
Značka: Shoptop
1 845 Kč
DO OBCHODU
Pohodlná skříň BETSI na obuv. Pečlivé provedení, elegantní vzhled, Hlavní vlastnosti: - Naše skříňka je vyrobena z 18mm vrstvené desky odolné...

Pohodlná skříň BETSI na obuv.
Pečlivé provedení, elegantní vzhled,

Hlavní vlastnosti:
– Naše skříňka je vyrobena z 18mm vrstvené desky odolné proti oděru
– Viditelné hrany byly pokryty okrajem ABS
– Závěsné dveře zajišťují funkčnost komody
– Za dveřmi je umístěn dvouřadý koš na boty
– Záruka výrobce 2 roky

Materiál:
Těleso a přední části – laminovaná dřevotříska o tloušťce 18 mm.
Hrany – ukončené PVC materiálem (vyznačující se vysokou mechanickou a chemickou odolností)

Rozměry:
Hloubka: 28 cm
Šířka: 49 cm
Výška: 136 cm

K ošetření nábytku doporučujeme použít vlhkou utěrku. Nedoporučujeme však silné chemikálie.Kvalitní a oblíbený produkt Shoptop Botník BETSI B3 světlý dub lze koupit právě zde tu na našich stránkách ve známé sekci botníky. Prozkoumejte podobné produkty z naší kategorie za příznivou cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od značky Shoptop. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Shoptop dlouhodobě prodává kvalitní výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento diskontní produkt Shoptop Botník BETSI B3 světlý dub od výrobce s dobrým jménem Shoptop najdete momentálně na našich stránkách v bezva akci! Produkt koupíte teď u nás za 1 845 Kč.