Shoptop Botník ADAM dub světlý

Minimalistický a velmi hezký botník obsahuje šest polic. Využití tohoto produktu je multifunkční, slouží totiž také jako lavice, díky které se... více informací »
Shoptop Botník ADAM dub světlý
Značka: Shoptop
2 025 Kč
DO OBCHODU
Minimalistický a velmi hezký botník obsahuje šest polic. Využití tohoto produktu je multifunkční, slouží totiž také jako lavice, díky které se...

Minimalistický a velmi hezký botník obsahuje šest polic. Využití tohoto produktu je multifunkční, slouží totiž také jako lavice, díky které se vám bude snáz a lépe obouvat. Botník má neutrální, dobře kombinovatelnou, barvu. Náš botník je vyroben z laminované desky o tloušťce 16 mm odolné proti oděru. Sedák je součástí.

ROZMĚRY:
Hloubka: 35 cm
Délka: 85 cm
Výška: 46 cm

Rozměry sedáku:
Délka: 78 cm
Šířka: 29 cm
Výška: 2 cm

Materiál:
Tělo a čela – 16 mm laminovaná dřevotříska.
Lemování – zakončeno ABS plastem (vyznačuje se vysokou mechanickou a chemickou pevností)
Vysoce kvalitní výrobek lze sehnat bezstarostně tady u nás v populární kategorii botníky! Najděte si nové produkty ve zmiňované kategorii za akční cenu! To není všechno, náš sortiment je široký! Podívejte se také na více kvalitních produktů od výrobce Shoptop. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Shoptop Botník ADAM dub světlý od společnosti s úžasnou pověstí Shoptop lze nakoupit momentálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu. Aktuálně v akci za 2 025 Kč.