Ses L.O.L výroba náramků

Žádná opravdová fanynka L.O.L. nemůže být bez náramku. Nakreslete svou oblíbenou postavičku na smršťovací fólii a vložte do trouby, aby... více informací »
Ses L.O.L výroba náramků
Značka: SES
219 Kč
DO OBCHODU
Žádná opravdová fanynka L.O.L. nemůže být bez náramku. Nakreslete svou oblíbenou postavičku na smršťovací fólii a vložte do trouby, aby...

Žádná opravdová fanynka L.O.L. nemůže být bez náramku. Nakreslete svou oblíbenou postavičku na smršťovací fólii a vložte do trouby, aby vzniklo krásné kouzlo. Troubu je třeba nastavit na 180 stupňů. Navlečte ji na provázek s korálky a budete mít vlastní originální doplněk. Sada obsahuje: 4 barvy korálků, 8 barevných tužek, elastické nitě, 2 smršťovací fólie Velmi žádaný kus Ses L.O.L výroba náramků můžete nakoupit právě teď tady na stránkách v populární rubrice dřevěné hračky! Podívejte se na další kusy z této známé kategorie za báječnou cenu. Máme toho více, prozkoumejte u nás také další prověřené produkty značky SES. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Super produkt Ses L.O.L výroba náramků od značky se zárukou kvality SES je k dispozici teď za zcela nejnižší cenu! Nyní pořídíte jen za 219 Kč.