Samozavlažovací květináč Mareta 30 hnědá, závěsný, závěsný, Plastia, pr. 30 cm

Samozavlažovací květináč je složen ze dvou částí. Je opatřen ukazatelem stavu vody. Součástí květináče je i kovový řetízek, který... více informací »
Samozavlažovací květináč Mareta 30 hnědá
Značka: Plastia
199 Kč
DO OBCHODU
Samozavlažovací květináč je složen ze dvou částí. Je opatřen ukazatelem stavu vody. Součástí květináče je i kovový řetízek, který...

Samozavlažovací květináč je složen ze dvou částí. Je opatřen ukazatelem stavu vody. Součástí květináče je i kovový řetízek, který umožní bezpečné zavěšení. Neobsahuje knoty, které nejsou k pěstování v tomto typu květináče nutné.
Diskontní produkt Samozavlažovací květináč Mareta 30 hnědá, závěsný, závěsný, Plastia, pr. 30 cm máte možnost sehnat již dnes tady na webu v oblíbené sekci květináče a truhlíky! Nyní můžete najít unikátní produkty z této známé kategorie za super peníze! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce také další kvalitní zboží značky Plastia. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Plastia má ve stále nabídkce vynikající sortiment.

Hodně oblíbený produkt Samozavlažovací květináč Mareta 30 hnědá, závěsný, závěsný, Plastia, pr. 30 cm od naší známé značky Plastia je k získání právě dnes za outletovou cenu! Akční cena od 199 Kč.