Rýžovar SRM 0600WH, 0,6 l, Sencor

Speciální hrnec pro vaření rýže pracuje na principu vaření v páře. Rýžovar Sencor, s plně automatickým provozem je vhodný pro přípravu... více informací »
Rýžovar SRM 0600WH
Značka: Sencor
499 Kč
DO OBCHODU
Speciální hrnec pro vaření rýže pracuje na principu vaření v páře. Rýžovar Sencor, s plně automatickým provozem je vhodný pro přípravu...

Speciální hrnec pro vaření rýže pracuje na principu vaření v páře. Rýžovar Sencor, s plně automatickým provozem je vhodný pro přípravu všech druhů rýže včetně rýže na Sushi. Hrnec má automatické vypnutí po dovaření a přepnutí na funkci Keep Warm, která udrží rýži teplou až 6 hodin. Skleněná poklička je opatřena otvorem pro únik přebytečné páry.Dodávané příslušenství:

speciální špachtle na rýži
odměrka na rýži a voduTrojnásobné bezpečnostní jištění:

ochrana proti přehřátí
ochrana proti vyvaření vody
automatické vypnutí po dovařeníTechnické parametry a specifikace:

objem 0,6 l pro přípravu až 450 g rýže
praktické rukojeti po obou stranách
snadné čištění (vyjímatelná vnitřní nádoba s nepřilnavým povrchem)
světelné kontrolky provozu a udržování teploty
protiskluzové nožky
snadné skladování
napětí a kmitočet: 220-240 V, 50/60 HzTento kvalitní a žádaný produkt lze zakoupit bezprostředně tady a teď na našem webu v sekci rýžovary! Najděte si ostatní kusy ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu.

Akční a ve slevě produkt Rýžovar SRM 0600WH, 0,6 l, Sencor od společnosti s výborným jménem Sencor máte možnost sehnat momentálně na našich stránkách opravdu levně! Nyní zakoupíte za 499 Kč.