www.az-home.cz - vše od A do Z pro domov

Ruční sprchový set MEXEN R-75 chromový

Unikátní produkt Ruční sprchový set MEXEN R-75 chromový od přední značky MEXEN získáte aktuálně na našich stránkách výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 595 Kč.
EAN: 5907709137332
Ruční sprchový set MEXEN R-75 chromový
Ověřit dostupnost
Značka: MEXEN
595

Vstupte do světa bezchybných sprchových rituálů se sprchovým setem MEXEN R-75 v elegantním chromovém provedení. Každé ráno a večer se může stát okamžikem úplné relaxace a péče o sebe, a nyní můžete tyto chvíle posunout na vyšší úroveň s naší sprchovou sadou.

S chromovým držákem sprchy, sprchovou hadicí z PVC o délce 150 cm a třífunkční chromovou ruční sprchou MEXEN R-75 získáte dokonalou kombinaci stylu a praktičnosti ve Vaší koupelně. Držák sprchy je elegantním doplňkem, který můžete snadno připevnit na stěnu, přičemž otočné mosazné hroty na konci hadice zajišťují, že se nezamotá. Hadice je vyrobena z hladkého PVC materiálu, což zaručuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. S třífunkční ruční sprchou můžete snadno přepínat mezi různými intenzitami vodního proudu, abyste si užili sprchu přesně podle svých preferencí.

Sprchový set MEXEN R-75 nejenže nabízí maximální funkčnost, ale stává se i výrazným designovým prvkem Vaší koupelny. Jeho čisté linie a jasná chromová barva dodají vaší koupelně nadčasový a elegantní vzhled. MEXEN je značkou, na kterou se můžete spolehnout, spojující kvalitu, design a trvanlivost.

Vytvořte si v koupelně místo, kde začíná a končí Váš den s elegancí a pohodou. S chromovým sprchovým setem MEXEN R-75 si užijete každou kapku osvěžující sprchy s nádechem luxusu a komfortu. Slaďte Vaši koupelnu s produkty ze stejné série.

Specifikace produktu:

Elegance v každém detailu
3 funkce sprchy
Kvalitní a odolné materiály

Sada obsahuje:

Držák sprchy
Sprchová hadice
Sprchová hlavice

Rozměry:

Hlavice:

Výška: 23 cm
Průměr: 10,2 cm

Hadice:

Délka: 150 cm

Držák:

Výška: 60 cm
Šířka: 44 cm