Rongomic Houpací křeslo Zalas světle šedé

Houpací křeslo s nastavitelnou opěrkou nohou pro větší pohodlí. Nožní část lze nastavit nejen do 5 různých poloh, ale umožňuje snadné kývání... více informací »
Rongomic Houpací křeslo Zalas světle šedé
Značka: Rongomic
3 395 Kč
DO OBCHODU
Houpací křeslo s nastavitelnou opěrkou nohou pro větší pohodlí. Nožní část lze nastavit nejen do 5 různých poloh, ale umožňuje snadné kývání...

Houpací křeslo s nastavitelnou opěrkou nohou pro větší pohodlí. Nožní část lze nastavit nejen do 5 různých poloh, ale umožňuje snadné kývání a vstávání.
Železný rám křesla a březový rám zajišťují max. nosnost 150 kg. Protiskluzová plsťová páska připevněná pod nohama chrání podlahu před poškrábáním.
Potah křesla je prodyšný a nabízí příjemný pocit. Zip na zadní straně a suchý zip na polštáři usnadňují vyjímání pro praní.

Materiál: březové dřevo, PUR pěna, železo, bavlna
Rozměry: 67x115x91 cm
Výjimečný výrobek jde získat v pohodě tady na webu v oblíbené rubrice křesla. Vyhledejte si vyjímečné produkty ze zmíněné rubriky ve výhodné akci. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další kvalitní produkty od výrobce Rongomic. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento diskontní kus Rongomic Houpací křeslo Zalas světle šedé od známého výrobce Rongomic jednoduše můžete pořídit tady teď extra se slevou! Nyní pořídíte jen za 3 395 Kč.