Rongomic Houpací křeslo Zalas béžové

Houpací křeslo s nastavitelnou opěrkou nohou pro větší pohodlí. Nožní část lze nastavit nejen do 5 různých poloh, ale umožňuje snadné kývání... více informací »
Rongomic Houpací křeslo Zalas béžové
Značka: Rongomic
3 759 Kč
DO OBCHODU
Houpací křeslo s nastavitelnou opěrkou nohou pro větší pohodlí. Nožní část lze nastavit nejen do 5 různých poloh, ale umožňuje snadné kývání...

Houpací křeslo s nastavitelnou opěrkou nohou pro větší pohodlí. Nožní část lze nastavit nejen do 5 různých poloh, ale umožňuje snadné kývání a vstávání.
Železný rám křesla a březový rám zajišťují max. nosnost 150 kg. Protiskluzová plsťová páska připevněná pod nohama chrání podlahu před poškrábáním.
Potah křesla je prodyšný a nabízí příjemný pocit. Zip na zadní straně a suchý zip na polštáři usnadňují vyjímání pro praní.

Materiál: březové dřevo, PUR pěna, železo, bavlna
Rozměry: 67x125x91 cm Ve slevě tento produkt Rongomic Houpací křeslo Zalas béžové máte možnost získat přímo tu na našem webu v oblíbené rubrice křesla. Vyhledejte si ještě jiné zboží z naší sekce za zcela nejnižší cenu! To ale ovšem není vše, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od výrobce Rongomic. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Rongomic Houpací křeslo Zalas béžové od populárního výrobce Rongomic můžete nakoupit ještě dnes za výhodné peníze. Zboží pořídíte teď u nás za 3 759 Kč.