Rongomic Houpací křeslo Luna šedé

Pohodlné houpací křeslo s nastavitelnou opěrkou na nohy v pěti stupních, odnímatelný a omyvatelný bavlněný obal a hlavový polštář. Světle... více informací »
Rongomic Houpací křeslo Luna šedé
Značka: Rongomic
3 255 Kč
DO OBCHODU
Pohodlné houpací křeslo s nastavitelnou opěrkou na nohy v pěti stupních, odnímatelný a omyvatelný bavlněný obal a hlavový polštář. Světle...

Pohodlné houpací křeslo s nastavitelnou opěrkou na nohy v pěti stupních, odnímatelný a omyvatelný bavlněný obal a hlavový polštář. Světle šedá barva. Vhodný do domácnosti jako odpočinkové křeslo. Nosnost 150 kg.
Kostra: lakované nohy z březového dřeva, šedý odnímatelný potah s pěnou.

Rozměry:

výška: 91 cm
šířka: 55 cm
výška opěradla: 73 cm
hloubka: 115 cm
hloubka sedáku: 48 cm
výška v sedě: 30 cm
hmotnost: 9,8 kg
nosnost: 150 kg Zlevněný produkt Rongomic Houpací křeslo Luna seženete zrovna na našich stránkách v oblíbené kategorii křesla! Nyní si můžete pořídit skvělé zboží z této rubriky na pár kliknutí. To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce však také další kousky od značky Rongomic. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Rongomic dlouhodobě dodává velmi kvalitní výrobky

Tento skvělý kousek Rongomic Houpací křeslo Luna šedé od dodavatele kvalitních produktů Rongomic můžete koupit momentálně ve slevě. Výhodně za super cenu 3 255 Kč.