Rongomic Botník VASAGLE Goran bílý

Botník VASAGLE Goran nadchne všechny svým minimalistickým designem. Je vyrobený z odolné dřevotřísky a kvalitního kovu. Díky výškově... více informací »
Rongomic Botník VASAGLE Goran bílý
Značka: Rongomic
1 945 Kč
DO OBCHODU
Botník VASAGLE Goran nadchne všechny svým minimalistickým designem. Je vyrobený z odolné dřevotřísky a kvalitního kovu. Díky výškově...

Botník VASAGLE Goran nadchne všechny svým minimalistickým designem. Je vyrobený z odolné dřevotřísky a kvalitního kovu. Díky výškově nastavitelné polici se přizpůsobí různým velikostem obuvi.

Specifikace produktu
Materiál desky: dřevotříska
Materiál nohou: kov
Barva desky: bílá
Barva nohou: bílá

Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle.

Rozměry produktu

Výška: 50cm
Šířka: 35cm
Délka: 100cmVýjimečný a žádaný produkt máte možnost dostat rovněž tu na stránkách umístěný v sekci botníky! Mrkněte na kvalitní produkty ve zmiňované sekci za příznivou cenu! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od značky Rongomic. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Rongomic má na skladě vynikající výrobky.

Kvalitní a žádaný produkt Rongomic Botník VASAGLE Goran bílý od společnosti s předním postavením na trhu Rongomic jednoduše seženete v naší aktuální nabídce za zcela nejnižší cenu. Cena již od 1 945 Kč.