Rongomic Botník Vasagle Eddie hnědý

Vstupní prostor je vizitkou domu. Jednoduše otevřete dvířka pomocí praktických úchytů a umístěte dovnitř 15-18 párů bot. Ukládejte své... více informací »
Rongomic Botník Vasagle Eddie hnědý
Značka: Rongomic
3 599 Kč
DO OBCHODU
Vstupní prostor je vizitkou domu. Jednoduše otevřete dvířka pomocí praktických úchytů a umístěte dovnitř 15-18 párů bot. Ukládejte své...

Vstupní prostor je vizitkou domu. Jednoduše otevřete dvířka pomocí praktických úchytů a umístěte dovnitř 15-18 párů bot. Ukládejte své elegantní boty do zásuvek, místo abyste je ukládali do otevřené police. Vysoce kvalitní dřevěná štěpka a robustní ocel také poskytují stabilní podporu
No horní polici můžete umístit třeba klíče nebo fotografie, které budou zdobit vaši chodbu.

Specifikace:
Materiál: legovaná ocel, konstruované dřevo
Rozměry: 60 x 30 x 130 cm

Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle. Tento kvalitní kousek je dostupný právě u nás v kategorii botníky! Vyhledejte si parádní zboží ve zmíněné rubrice ve slevě! To ale však není vše, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce však také další vybrané produkty od značky Rongomic. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Rongomic prodává kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Akční produkt Rongomic Botník Vasagle Eddie hnědý od populární značky Rongomic jednoduše seženete právě nyní na našich stránkách ve slevě. Levně za cenu 3 599 Kč.