Rongomic Botník VASAGLE Carl černo-hnědý

Botník se 4 černými mřížkovými policemi, který se vyznačuje trendy industriálním stylem. 4 otevřené police s hustou ocelovou síťovinou... více informací »
Rongomic Botník VASAGLE Carl černo-hnědý
Značka: Rongomic
2 139 Kč
DO OBCHODU
Botník se 4 černými mřížkovými policemi, který se vyznačuje trendy industriálním stylem. 4 otevřené police s hustou ocelovou síťovinou...

Botník se 4 černými mřížkovými policemi, který se vyznačuje trendy industriálním stylem.
4 otevřené police s hustou ocelovou síťovinou nabízejí dostatek prostoru pro vaše boty. Horní deska pojme až 10 kg a každá police na boty pojme až 5 kg.
Botník je vybaven nastavitelnými nožičkami, obstojí tedy i na nerovných podlahách. Navíc bude vaše dlažba a dřevěné podlahy chráněná před poškrábáním.

Specifikace:
Materiál: Inženýrské dřevo, ocel
Rozměry: 100 x 30 x 92,5 cm

Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle. Vynikající výrobek Rongomic Botník VASAGLE Carl černo-hnědý můžete dostat pohodlně tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii botníky! Vyberte si vyjímečné zboží z této rubriky za příznivou cenu! Oblíbená značka Rongomic poskytuje top zboží A tady je důkaz! Máme toho více, máme v nabídce však také další zboží značky Rongomic. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný výrobek Rongomic Botník VASAGLE Carl černo-hnědý od našeho předního výrobce Rongomic máte možnost nakoupit zde za rozumné peníze! Ve skvělé akci za 2 139 Kč.