Rongomic Botník se sedákem VASAGLE Liam hnědý

Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle. Dřevěná konstrukce moderního botníku unese až 150 kg a měkký polštář o tloušťce 4 cm vám... více informací »
Rongomic Botník se sedákem VASAGLE Liam hnědý
Značka: Rongomic
2 039 Kč
DO OBCHODU
Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle. Dřevěná konstrukce moderního botníku unese až 150 kg a měkký polštář o tloušťce 4 cm vám...

Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle.

Dřevěná konstrukce moderního botníku unese až 150 kg a měkký polštář o tloušťce 4 cm vám umožní pohodlně se posadit a obout si boty. Do botníku můžete uložit až 6 párů bot. Do skryté přihrádky pod polstrováním můžete zase uložit drobnosti jako jsou rukavice, klíče a jiné maličkosti.
PU potah a upravené dřevo lze snadno čistit vlhkým hadříkem.

Specifikace:
Materiál: kompozitní dřevo, PU
Rozměry: 80 x 30 x 44 cm (ŠxHxV)Kvalitní a žádaný kus máte možnost pořídit přímo tu na stránkách v rubrice botníky. Pořiďte si skvělé produkty ve zmiňované rubrice na pár kliknutí! Mezi zákazníky oblíbená značka Rongomic má kvalitní výrobky

Super produkt Rongomic Botník se sedákem VASAGLE Liam hnědý od dodavatele kvalitních produktů Rongomic jednoduše můžete pořídit momentálně v naši nabídce za nejnižší cenu! V akci za 2 039 Kč.