Rongomic Boční stolek VASAGLE Ronja hnědý/černý

Boční stolek VASAGLE Ronja nadchne především milovníky rustikálního a industriálního stylu. Není divu, stolek se totiž pyšní stabilním ocelovým... více informací »
Rongomic Boční stolek VASAGLE Ronja hnědý/černý
Značka: Rongomic
2 219 Kč
DO OBCHODU
Boční stolek VASAGLE Ronja nadchne především milovníky rustikálního a industriálního stylu. Není divu, stolek se totiž pyšní stabilním ocelovým...

Boční stolek VASAGLE Ronja nadchne především milovníky rustikálního a industriálního stylu. Není divu, stolek se totiž pyšní stabilním ocelovým rámem v černé barvě a tělem z odolné dřevotřísky s nádhernou rustikální strukturou dřeva. Úložný prostor za dvířky a otevřený odkládací prostor nabízí dostatek místa pro vše potřebné. Díky výškově nastavitelným podložkám bude stolek stabilní i na mírně nerovných podlahách.

Specifikace produktu
Barva: rustikální hnědá, černá
Materiál: dřevotříska, ocel
Hmotnost: 12,1 kg
Max. nosnost: 40 kg

Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle.

Rozměry produktu

Obsah balení:
1x noční stolek
1x příslušenství
1x ochrana proti překlopení
1x návod (německy, anglicky, španělsky, francouzsky, italsky). Tento nejprodávanější kousek Rongomic Boční stolek VASAGLE Ronja hnědý/černý lze sehnat právě teď tu na našem webu v sekci noční stolky! Nyní si můžete koupit oblíbené produkty z naší kategorie za super cenu. Oblíbený dodavatel Rongomic vám může poskytnout prvotřídní sortiment. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od dodavatele Rongomic. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Rongomic Boční stolek VASAGLE Ronja hnědý/černý od značky se zárukou kvality Rongomic snadno seženete na našich stránkách nyní za super cenu. Aktuálně za super cenu 2 219 Kč.